# #

Kazandıran Bankkart

Başvuru/İptal

Mevcut Bankkart’ıma “Kazandıran Bankkart” özelliği tanımlatabilir miyim?

Mevcut Bankkart’ınıza; ATM’lerimiz, 444 00 00 - 0850 220 00 00 Müşteri İletişim Merkezimiz ve Şubelerimiz üzerinden “Kazandıran Bankkart” özelliği tanımlatabilirsiniz.

Dilerseniz, KAZANDIRAN yazıp, boşluk bıraktıktan sonra, Bankkart’ınızın son 4 hanesini ekleyip (örneğin: KAZANDIRAN 1234) 4747’ye göndererek de Kazandıran Bankkart başvurusunda bulunabilirsiniz. Göndereceğiniz SMS, operatörünüzün SMS tarifesi üzerinden 1 SMS karşılığı ücretlendirilecektir.

Tüzel müşterilerimiz, TSK mensubu müşterilerimiz, KKTC şubeleri müşterilerimiz, Genç Bankkart sahibi müşterilerimiz ve kartlarına bağlı ana hesabında Başak Hesap özelliği olan müşterilerimiz şu an için Kazandıran Bankkart başvurusunda bulunamamaktadır.

Nasıl Kazandıran Bankkart sahibi olabilirim?

Eğer Ziraat Bankkart’ınız varsa, kartınıza “Kazandıran Bankkart” özelliği tanımlatarak siz de hemen kazanmaya başlayabilirsiniz. ATM’lerimiz, 444 00 00 - 0850 220 00 00 Müşteri İletişim Merkezimiz ve Şubelerimiz üzerinden mevcut Bankkart’ınıza “Kazandıran Bankkart” özelliği tanımlatabilirsiniz. Dilerseniz, KAZANDIRAN yazıp, boşluk bıraktıktan sonra, Bankkart’ınızın son 4 hanesini ekleyip (örneğin: KAZANDIRAN 1234) 4747’ye  göndererek de Kazandıran Bankkart başvurusunda bulunabilirsiniz.

Bankamızda hesabınız var, ancak Ziraat Bankkart’ınız yok ise; Şubelerimiz veya 444 00 00 - 0850 220 00 00 Müşteri İletişim Merkezimiz üzerinden Bankkart başvurusunda bulunabilirsiniz. Ziraat Bankkart başvurusu sırasında “Kazandıran Bankkart” istediğinizi belirtmeyi unutmayın.

Bankamızda hesabınız yoksa, Kazandıran Bankkart sahibi olmak için sizi en yakın Şubemize bekliyoruz.

Müşterek hesabımın bağlı olduğu Ziraat Bankkart’ıma “Kazandıran Bankkart” özelliği tanımlayabilir miyim?

Eğer hesabınız “teselsüllü” (tek başına işlem yapmaya yetkili) müşterek hesap ise, bu hesabınızın ana hesap olarak bağlı olduğu Bankkart’ınıza “Kazandıran Bankkart Özelliği” tanımlayabilirsiniz.

Kazandıran Bankkart’ımın bağlı olduğu ana hesabı değiştirdim. Tekrar “Kazandıran Bankkart” başvurusunda bulunmam gerekiyor mu?

Kazandıran Bankkart’ınızın ana hesabını değiştirdiğinizde, kartınıza bağlanan yeni ana hesabınız otomatik olarak “Kazandıran” özellikli olacaktır. Kartınız ile ay içerisinde ilgili tarihe kadar yapılan alışverişlerden kazandığınız ödül paralar da yeni hesabınıza yatırılacaktır.

Ziraat Bankkart’ımın “Kazandıran Bankkart” özelliğini nasıl iptal edebilirim?

Bankkart’ınızdan “Kazandıran Bankkart” özelliğini ATM' lerimiz, 444 00 00 - 0850 220 00 00 Müşteri İletişim Merkezimiz ve Şubelerimiz aracılığıyla iptal edebilirsiniz. Dilediğinizde, aynı kanallar üzerinden tekrar “Kazandıran Bankkart” özellik tanımlaması yapabilirsiniz.


Özellikler

Kazandıran Bankkart nasıl kazandırıyor?

Kazandıran Bankkart ile yurt içinde, yurt dışında ve internette yapacağınız tüm alışveriş işlemlerinden alışveriş tutarının %0,50’si kadar ödül para kazanırsınız.

Kazandıran Bankkart’ınıza bağlı Kazandıran Hesap’taki bakiyeniz üzerinden de günlük faiz kazanırsınız.

Kazandıran Bankkart ile nasıl “ödül para” kazanırım?

Kazandıran Bankkart ile yurt içinde, yurt dışında ve internette gerçekleştireceğiniz tüm alışveriş işlemlerinden alışveriş tutarının %0,50’si kadar ödül para kazanırsınız. Ay boyunca yapacağınız alışverişlerden kazanacağınız ödül paralar ise bir sonraki ay başında hesabınıza nakit olarak yatırılır.

Kazandıran Bankkart ile nasıl “faiz” kazanırım?

Kazandıran Bankkart’ınıza bağlı ana hesabınızda 250 TL’nin üzerinde bakiye olması durumunda, hesap bakiyeniz üzerinden günlük faiz kazanırsınız. Faizli bakiyeniz günlük olarak hesabınıza yatırılır.

Faiz kazanmaya başlamak için tek yapmanız gereken, Kazandıran Bankkart’ınız ile en az bir alışveriş işlemi gerçekleştirmek. Faiz kazanmaya devam etmek için her ay bir alışveriş işlemi gerçekleştirmeniz yeterli.

Kazandıran Bankkart ile söz konusu hesaptaki mevduatınızın en fazla 2.500 TL’lik kısmına faiz işletilebilmektedir. Faiz işletimi için saat 23:59’daki bakiyeniz dikkate alınacak, saat 17:00 sonrasında hesaba yatırılacak olan tutarlara faiz işletilmeyecektir.

Kazandıran Bankkart’ım ile ne zaman kazanmaya başlarım?

Kazandıran Bankkart’ınız ile ilk alışverişinizi yaptığınızda kazanmaya başlarsınız. Kazandıran Bankkart’ınızın kazandıran özelliklerini aktif tutmak için her ay bir alışveriş işlemi gerçekleştirmeniz yeterlidir.

Bir ay boyunca Bankkart’ınızla alışveriş yapmamanız durumunda, kartınızın “Kazandıran Bankkart” özelliği pasif duruma geçer; yapacağınız ilk alışverişten sonra ise tekrar aktif hale gelir.

Kazandıran Bankkart ile nerelerde alışveriş yapabilirim?

Yurt içinde, yurt dışında ve internetteki tüm alışveriş işlemlerinizde Ziraat Bankkart şifrenizi kullanarak güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Kazandıran Bankkart kazancımı nasıl öğrenebilirim?

Aylık kazanç tutarlarınızı, ATM’lerimiz ve 444 00 00 - 0850 220 00 00 Müşteri İletişim Merkezimiz üzerinden kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Dilerseniz, KAZANC yazın, boşluk bırakın, kartınızın son 4 hanesini ekleyin ve 4747’e gönderin (örneğin: KAZANC 1234); kazanç bilgileriniz cebinize gelsin. Göndereceğiniz SMS, operatörünüzün SMS tarifesi üzerinden 1 SMS karşılığı ücretlendirilecektir.

Kazandıran Bankkart güncel kazanç oranlarını öğrenmek için lütfen tıklayın.

​​